Kurumsal

KurumsalEmlak arıyorsan cevap belli: qzeyemlak.com

İster kiralık ya da satılık ister yatırım amaçlı aranan taşınmazı en kolay ve en hızlı şekilde bulma fırsatı sunuyoruz. Yeni teknolojiler ile kurduğumuz qzeyemlak.com milyonlarca sayfa ziyaretçisine ulaşmış durumda. 

Balıkesir, Edremit, Akçay, Güre, Altınoluk, Burhaniye ve Ören bölgesinde kurduğumuz ve emlak hizmeti verdiğimiz sitemiz müşteriye daima samimi ve dürüst olmayı ilke edinmiştir. qzeyemlak.com edindiği bu misyon ile kısa süre içerisinde müşterilerin en fazla tercih ettiği emlak şirketi olmayı başarmıştır.

Her Zaman Yenilikçi Anlayış

Qzey Gayrimenkul emlakçılık yaparken her zaman yenilikçi biri olmayı anlayış edinmiştir. Emlakçılık sektöründeki çağdaş teknolojiyi en üst seviyede kullanarak bu yenilikçi ve modern hizmeti müşteri odaklı olarak kullanmaktadır. Modern emlakçılığın öncüsü konumunun yerine geçecektir. 

Gayrimenkul piyasasına modern emlak otomasyon sistemini entegre etmeyi misyon edinmiştir. Günümüzde neredeyse her iş online bir şekilde gerçekleşmektedir. Piyasada rakibimiz olarak addedilen siteler hala web sitesi ile otomasyonu aynı şey sanmaktadır. Biz rakiplerimizin aksine çağdaş teknoloji ve pazarlama yöntemlerini en ileri seviyede kullanıyoruz. Bu sayede emlak sektörüne adeta ışık tutmaktayız. 

qzeyemlak.com Türkiye’deki emlak piyasasında benzeri olmayan bir otomasyon programı kullanan tek emlak firmasıdır. Bu yönüyle sektörde Türkiye’ye örnek olabilecek kapasitedeyiz.

Modern teknolojiyi en üst düzeyde kullanırken müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Bu yıllardır böyle devam ettiği adeta bir kültür oluşmuş durumda. Müşterilerimizin sadakati ve memnuniyeti Balıkesir, Edremit, Akçay, Güre, Altınoluk, Burhaniye ve Ören bölgesinde başladığımız emlakçılığı Türkiye geneline taşımamıza yardımcı olmuştur. 

Ailemiz

Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren ailemiz büyük çaplı bir takımla emlak arayan kişilere yardımcı olmakadır. Müşteri memnuniyetini misyon edindiğimiz için var gücümüzle çalışıyoruz. 

Şeffaf

Fiyat Şeffaflığı;

Güvenilir

 

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2020 QZEY EMLAK. Tüm hakları saklıdır.